Atsisveikinimas su darželio šventiniais papuošimais

Su Trijų Karalių iškilmėmis baigėsi šventinis laikotarpis, o su juo atsisveikiname ir su mūsų darželio šventiniais papuošimais. Norime dar kartą padėkoti visiems tėveliams ir vaikučiams, padėjusiems sukurti šventines dekoracijas ir džiugią nuotaiką darželio kieme.

Nuoširdų ačiū tariame: Jono ir Gytės Vaičių, Jutos ir Elijaus Lukošių, Noros Juškaitės, Ąžuolo Meškūno, Augusto Čėsnos, Deno ir Evos Kavolių, Skaistės Elzės Žimantaitės šeimoms, muzikos vadovei Reginai Varpučianskienei už sukurtą grožį, kuris džiugino kiekvieną praeivį. Darželio kiemelyje paslaptingai apsigyveno ir nykštukai (raudoni, žali), gal atsilieps šeimininkai, nes nežinome, kam padėkoti.

Užfiksuotas nuotraukose sukurtas grožis liks ilgam prisiminimui. O, be to, šių sukurtų dekoracijų nuotraukos buvo nusiųstos į Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos organizuojamą respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, pedagogų ir ugdytinių tėvelių kūrybinių darbų parodą-konkursą „Spindinčios vaikų Kalėdos“. Ir mūsų bendruomenės darbai neliko nepastebėti.

Muzikos vadovės Reginos Varpučianskienės sukurti elniukai užėmė II vietą, Lukošių šeimos sukurtam elniukui, Meškūnų šeimos besmegeniams skirtos padėkos. Visiems mums padėkota už aktyvią bendruomenę.

Valio Mūsų bendrystė – mūsų stiprybė. Augame kartu Ačiū!!!

#Šiauliaišviečia

Parama darželiui 1,2%

Parama darželiui 1,2%

Žodinė paieška

Įstaigos kodas 190527715
Adresas: M. Valančiaus g. 31a, Šiauliai. Pašto kodas LT-76302

El. p. zirniukas@splius.lt
Tel. (8 41) 52 39 17
Mob. 8 671 89 069

Lopšelio-darželio tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Mokymo kalba – lietuvių
Veiklos sritis – švietimas
Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 mir.lt
NEĮGALIESIEMS