Edukacinė išvyka į Telefonijos muziejų

,,Boružėlių“ grupės ugdytiniai, pakviesti Smiltės mamos Jurgitos, apsilankė neseniai atidarytame Telefonijos muziejuje. Vaikus pasitikusi muziejaus direktorė Dalia Urbonavičienė supažindino su angliška telefono būdele ir parodė, kaip galima iš šiuolaikinio telefono paskambinti į senovinį telefoną.

Ugdytiniai pamatė įvairių telefonų: pačių seniausių, skirtingų laidinių, nešiojamų, karinių, laivo, suvenyrinių, mobilių. Čia demonstruojami ir radijo telefonai. Juos palaikę vaikai palygino – svėrė daugiau nei pilna kuprinė.

Visa muziejaus ekspozicija- dovanota.

Muziejaus direktorė kartu su vaikais gamino telefoną: dvi skardines sujungė virve. Garsas sklinda puikiai, tai vaikai turėjo galimybę pasikalbėti tarpusavyje. Smagu buvo vaikams pažiūrėti filmuką apie Kakę Makę ir telefoną.

Kadangi muziejus įsikūręs buvusiame banko pastate, vaikai apžiūrėjo seifus, pinigų saugyklą, kurioje dabar veikia kriptovaliutos kasykla.

„Boružėlių“ gr. ugdytiniai sužinojo, kam reikalingas telefonas, koks jo veikimo principas ir galėjo įvertinti, kaip keitėsi telefonų dizainas.

Pedagogės Jūratė, Juzė nuoširdžiai dėkoja Smiltės mamai Jurgitai už galimybę susipažinti su telefono pasauliu.

Žodinė paieška

Įstaigos kodas 190527715
Adresas: M. Valančiaus g. 31a, Šiauliai. Pašto kodas LT-76302

El. p. zirniukas@splius.lt
Tel. (8 41) 52 39 17
Mob. 8 671 89 069

Lopšelio-darželio tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Mokymo kalba – lietuvių
Veiklos sritis – švietimas
Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 mir.lt
NEĮGALIESIEMS