Renginys „Pagalbos telefonas 112“

2009 m. Europos Komisija, Europos Parlamentas ir Europos Taryba oficialiai paskelbė vasario 11-ąją Europos skubios pagalbos telefono numerio 112 diena. Ją minint primenama visuomenei apie bendrą numerį 112 ir galimybę juo išsikviesti skubią pagalbą – policiją, ugniagesius gelbėtojus ir greitąją medicinos pagalbos tarnybą.

Lopšelyje – darželyje „Klevelis“ taip pat paminėta vasario 11- oji – skubios pagalbos telefono 112 diena, siekiant suteikti vaikams kuo daugiau informacijos apie šį telefoną. Į renginį buvo pakviesti  skubios pagalbos specialistai. Renginyje dalyvavo l/d „Klevelis“, „Žirniukas“ ir „Žiburėlis“ priešmokyklinio ugdymo vaikai.

Sveikatos specialistės Rūtelė, Aušra ir Rita su savo darželio vaikais paruošė situacijas, kaip negalima elgtis gatvėje ar pasilikus vieniems namuose, o specialistai apibūdino ir pakomentavo, kas gali nutikti jei vaikai taip elgtųsi iš tiesų.

Renginio pabaigoje kiekvienas vaikas gavo po informacinį lankstinuką, kuriame primenama, kaip ir kada išsikviesti pagalbą 112 telefonu. Aptarę išgirstą informaciją visi skubėjo į kiemą apžiūrėti policijos, ugniagesių ir greitosios pagalbos mašinų.

Parama darželiui 1,2%

Parama darželiui 1,2%

Žodinė paieška

Įstaigos kodas 190527715
Adresas: M. Valančiaus g. 31a, Šiauliai. Pašto kodas LT-76302

El. p. zirniukas@splius.lt
Tel. (8 41) 52 39 17
Mob. 8 671 89 069

Lopšelio-darželio tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Mokymo kalba – lietuvių
Veiklos sritis – švietimas
Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 mir.lt
NEĮGALIESIEMS