Šeimos šventė „Žirniukų gegužinė“

Ar yra kas nors gražesnio, kai įsikibęs į tėvelių rankas, šypsosi mažas vaikas? Kai jaučiasi toks reikalingas ir svarbus savo šeimai? Mes visi mokomės – ir būti šeimoje taip pat… Tokį gražų šeimų pasibuvimą suorganizavo lopšelio-darželio „Žirniukas“ administracija ir kiti dirbantieji, pavadinę jį „Šeimų gegužinė“.

Tarp žydinčių medžių ir gėlių tėveliai klausėsi savo vaikų ir kartu dainavo, stebėjo ir kartu šoko, gėrėjosi mažais ančiukais ir glostė alpakas, vaišinosi ir savo atsineštomis gėrybėmis. Vaikai su tėveliais turėjo galimybę nusifotografuoti papuoštame rėmelyje, pasvajoti po „svajonių gaudykle“, pasipuoši veidukus ar rankas „piešiniais“, kuriuos piešė S. Daukanto gimnazistės. O kokia gegužinė be muzikantų?

Nuotaikingam šokiui, dainai ir žaidimams nuolat kvietė Arūno Stankaus vadovaujamas Dainų muzikos mokyklos folkloro ansamblis „Vieversėlis“. O nuostabias renginio akimirkas užfiksavo Ąžuolo tėtis Gedas Meškūnas. Besibaigiant šventei visi dalyviai buvo pakviesti pūsti muilo burbulus, kuriais užsipildė visas darželio kiemas. Džiaugiamės subūrę tokią gausią mūsų darželio „Žirniukų šeimą“. Tegul mūsų šeimose auga laimingi ir besišypsantys vaikai…

Parama darželiui 1,2%

Parama darželiui 1,2%

Žodinė paieška

Įstaigos kodas 190527715
Adresas: M. Valančiaus g. 31a, Šiauliai. Pašto kodas LT-76302

El. p. zirniukas@splius.lt
Tel. (8 41) 52 39 17
Mob. 8 671 89 069

Lopšelio-darželio tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Mokymo kalba – lietuvių
Veiklos sritis – švietimas
Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 mir.lt
NEĮGALIESIEMS