Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos veiklos darželyje

Valstybės dienai – liepos 6-ajai paminėti Šiaulių l/d „Žirniukas“ „Boružėlių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikai kartu su pedagogėmis Virginija ir Loreta dalyvavo pokalbiuose apie pirmąjį ir vienintelį Lietuvos karalių Mindaugą, svajojo, kokiu karaliumi norėtų būti: linksmu, meiliu, protingu, turtingu, sveiku, stipriu… ir būtinai su karūna! Todėl jas lankstė iš popieriaus, kirpo, klijavo, puošė, statė smėlio pilis, kurių „bokštuose“ plaikstėsi trispalvės vėliavėlės. Visi aktyviai bei linksmai žaidė estafetes lauke: „Apjok kliūtį su arkliuku“, „Būk taiklus kaip karalius“, „Perduok karūną draugui“. Vaikai ne tik įgijo žinių apie Lietuvos krašto praeitį, bet ir lavino dėmesį, reakciją, vikrumą, išgyveno vienybės, draugiškumo ir patriotinius jausmus.

„Zuikių“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Romualda pasitinkant Valstybės dieną kūrė svajonę – pamatyti Lietuvą iš paukščio skrydžio. Nupiešę didžiulį oro balioną sukvietė ir kitų grupių vaikus į virtualią kelionę.

„Saulučių“ grupės vaikai kartu su pedagoge Indre piešė jo portretą, kūrė jam karūnas ir patys jomis pasipuošė. Karūna – svarbiausias karalystės ir tos šalies karaliaus valdžios simbolis, puošnus galvos papuošimas, kartais dar vadinamas karališkuoju vainiku, skrybėle ar tiesiog karaliaus kepure. Nuo seniausių laikų karūna laikoma ne tik karaliaus didybės ir galybės, bet ir valstybės simboliu.

Parama darželiui 1,2%

Parama darželiui 1,2%

Žodinė paieška

Įstaigos kodas 190527715
Adresas: M. Valančiaus g. 31a, Šiauliai. Pašto kodas LT-76302

El. p. zirniukas@splius.lt
Tel. (8 41) 52 39 17
Mob. 8 671 89 069

Lopšelio-darželio tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Mokymo kalba – lietuvių
Veiklos sritis – švietimas
Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 mir.lt
NEĮGALIESIEMS