ŽIEMOS IŠDAIGOS

Kol dar žiemužė lepina šaltuku ir baltu sniegeliu, mažieji „žirniukai“ džiaugiasi žiemos teikiamais malonumais. Parsinešę į grupę sniego, „Kačiukų“ grupės vaikai žaidžiant jį tyrinėjo, stebėjo, kaip sniegas ištirpsta ir virsta vandeniu.

Vaikai išbandė ir sužinojo, kad sniegas gali būti ne tik baltas, tačiau ir spalvotas, jei jį nudažysime raudona, žalia, mėlyna ir geltona spalvomis. Pirštukus miklinome „gelbėdami“ kaštoną sušalusį lede – vaikai su pipetėmis ir šiltu vandeniu tirpdė ledą, o „išlaisvinus“ kaštoną buvo daug džiaugsmo.

Atlikome visiems gerai žinomą sodos ir acto eksperimentą – nudažę actą, stebėjome neįprastą ugnikalnio išsiveržimą, kuris vaikams sukėlė tikrą nuostabą. Ir, žinoma, kaip gi žiema be senio besmegenio?

Tik senį besmegenį vaikai „lipdė“ ne tik lauke, tačiau ir žaisdami ant šviesos lentos. Mažieji „žirniukai“ ieškojo jam atitinkamos geometrinės formos.

Žaisdami vaikai lavino smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, dėmesio sutelkimą, tapatino geometrines formas, išgyveno džiugias emocijas.

Parama darželiui 1,2%

Parama darželiui 1,2%

Žodinė paieška

Įstaigos kodas 190527715
Adresas: M. Valančiaus g. 31a, Šiauliai. Pašto kodas LT-76302

El. p. zirniukas@splius.lt
Tel. (8 41) 52 39 17
Mob. 8 671 89 069

Lopšelio-darželio tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Mokymo kalba – lietuvių
Veiklos sritis – švietimas
Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 mir.lt
NEĮGALIESIEMS